Skip to main content

Zajęcia z rodzicami Baby Fun dla przedszkolaków

By angielski dla dzieci, angielski dla najmłodszych, funtown, zajęcia dla dzieci Wieliczka

Angielski dla najmłodszych Baby Fun już teraz w English Club

Zapraszamy 2,5-3 latki wraz z rodzicami na zajęcia Baby Fun.

Zajęcia Baby Fun to program grupowych zajęć dla najmłodszych opracowany przez specjalistów. Elementy angielskiego, muzyki i zajęcia rozwijające zapewniają wspaniałe bodźce do rozwoju.
Baby Fun to wspólna zabawa, której potrzebują wszystkie dzieci. Wspaniale wpływa na rozwój społeczny, uczy bycia w grupie i przygotowuje do żłobka i przedszkola.

​Bohaterem zajęć jest przesympatyczny Króliczek Bibik, który na każdych zajęciach wita dzieci i pojawia się w trakcie rutyny zajęć, daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i dba o dobre humory w grupie.

​Regularne spotkania Baby Fun to wspólny czas rodzica i maluszka, mnóstwo uśmiechów oraz czas na nowe znajomości.

Zajęcia trwają 45 min i odbywają się we wtorki o godz. 10.00
Miejsce: English Club – Dworek Emilii
Koszt zajęć 45 zł
Zapisy:
792-11-22-78
600-451-341

 

Wyróżnienie dla Akademii English Club oraz Przedszkola 2 języki

By ogłoszenia, przedszkole 2 języki, szkoła językowa English Club

„…szkoła, która stawia na indywidualne podejście do każdego ucznia, budowanie w nim poczucia, że jest zdolny i że potrafi się nauczyć języka obcego, a także pokazuje, że języka uczyć się można z radością, poprzez zabawę, wielozmysłowo, w przyjaznym środowisku i w taki sposób, że ten język już nie jest językiem obcym. Uczniowie mają wsparcie w osobie właścicielki oraz w lektorach, korzystają z nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz dodatkowych materiałów, korzystają także z nowoczesnego sprzętu multimedialnego, robota „native speakera” i atrakcyjnych gier interaktywnych, które czynią naukę przyjemną i trwale zapamiętywaną.”

Wyróżnienie podczas Forum Przedsiębiorców Powiatu Wielickiego

Dziękujemy za otrzymanie wyrazów uznania podczas Forum Przedsiębiorców Powiatu Wielickiego.
Cieszymy się, że ucząc języków w Akademii English Club i prowadząc Przedszkole 2 języki zasłużyliśmy na takie wyróżnienie.

„Jednym z najważniejszych założeń pracy Przedszkola 2 języki jest dwujęzyczność; jednoczesne odkrywanie świata i jego doświadczanie w języku angielskim i języku polskim. Każde małe dziecko posiada niezwykły dar – wrodzoną zdolność do nauczenia się języków, które je otaczają. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę i ogromną chłonność dziecięcego umysłu, Przedszkole 2 języki daje możliwość uczenia się języka angielskiego w najlepszym dla dziecka momencie: już od momentu rozpoczęcia edukacji przedszkolnej.”

całość materiału dostępna na gazetawielicka.pl

angielski Funtown Junior

Funtown Junior jak uczą się najmłodsi

By angielski dla dzieci, funtown junior, zajęcia dla dzieci Wieliczka

Nasi najmłodsi uczniowie korzystają z metody Funtown Junior – angielski na bajkowej polanie.

Zazwyczaj w wieku 3 lat maluch już komunikuje się w swoim języku. Możesz zauważyć wtedy, że chętnie  śpiewa piosenki po angielsku, lub zaskakuje Cię mówiąc jakieś słówka. To właśnie ten moment!

Na zajęciach najmłodszym towarzyszy towarzyszy niesamowita gąsienica, leżąca na mięciutkim liściu – sprawia, że każda lekcja to niezwykła przygoda. Idea zajęć to połączenie dobrej zabawy z zanurzeniem w języku, dzieje się tak za pomocą interaktywnych książeczek, historyjek i piosenek nagranych przez brytyjskich aktorów. Wszystkie dopracowane materiały znajdują się w teczce ucznia. Z takim zestawem każdy przedszkolak dziarsko kroczy na zajęcia!

Metoda Funtown w nauce języka angielskiego

Metoda Funtown w nauce języka angielskiego

By angielski dla dzieci, angielski szkoła podstawowa, funtown, funtown junior, zajęcia dla dzieci Wieliczka

Nowa metoda nauki angielskiego dla dzieci 7-13 lat! Jesteśmy jedyną szkołą w Wieliczce i okolicach uczącą nowoczesną metodą Funtown.

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego
zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

Funtown to także zajęcia dla młodszych dzieci. Od 3 roku życia zapraszamy na Funtown Junior.

angielski interaktywnie w english club

W English Club uczymy interaktywnie

By angielski dla dzieci, angielski dla najmłodszych, angielski szkoła podstawowa, funtown, funtown junior, szkoła językowa English Club, zajęcia dla dzieci Wieliczka

Angielski dla dzieci w English Club to interaktywne, ciekawe i inspirujące zajęcia.

Sprawdź nasze innowacyjne programy Funtown, angielski dla dzieci ze szkoły podstawowej. Angielski dla najmłodszych to dużo zabawy i zanurzenia w języku.

Witaj w Funtown – miasteczku, które rośnie razem z dziećmi!
Dzięki Funtown dzieci widzą swój postęp! Kolejno zdobywane plansze i nowe możliwości w grze są nagrodą za ich wysiłek! W dodatku Funtown nie polega na rywalizacji! Owszem, każdy uczeń zdobywa swoje punkty, ale część zadań wykonywana jest grupowo, a nagroda jest wspólna dla wszystkich – dzieci obserwują jak rośnie miasto, budowane przez ich wiedzę i umiejętności!

Matura z języka angielskiego

Angielski w English Club dla licealistów

By matura z angielskiego, szkoła językowa English Club

Matura z angielskiego z English Club w Wieliczce!

Kurs specjalnie stworzony dla osób młodych, w sposób ciekawy daje możliwość poznania tajników języka angielskiego. Przygotowujemy do egzaminów maturalnych oraz egzaminów państwowych. Organizujemy egzaminy próbne, dajemy możliwość prowadzenia konwersacji. Dobieramy niezwykle dokładnie materiały do zajęć i monitorujemy pracę uczestników.

Kiedy? W poniedziałki 19.15-20.15
792-11-22-78

angielski dla dzieci wieliczka

Angielski dla dzieci 3 – 6 lat FUNTOWN JUNIOR

By angielski dla dzieci, funtown junior, szkoła językowa English Club, zajęcia dla dzieci Wieliczka

English Club licencjonowaną szkołą Funtown Junior.

Na zajęciach Funtown Junior dzieci
– uczą się języka naturalnie,
– poznają mnóstwo słów, ale mówią całymi zdaniami
– świat bajek i natury jest zgodny z ich zainteresowaniami
– z zapartym tchem śledzą przygody ukochanej gąsienicy
– najszybciej uczą się w grupie, naśladując inne dzieci
– rocznie opanowują nawet 300 słów i zwrotów!

angielski dla dzieci funtown

Funtown angielski dla dzieci 7-12 lat

By angielski dla dzieci, funtown junior, zajęcia dla dzieci Wieliczka

Funtown metoda nauki języka angielskiego dla dzieci 7-12 lat w English Club Wieliczka!

Osiem wścibskich maskotek, zadających nieustannie pytania. Fascynująca gra planszowa. Książka do nauki pełna niespodzianek. Aplikacja z grą na telefony i tablet. To właśnie Funtown – wyjątkowa metoda nauki języka angielskiego.

Zapisy na kursy trwają : 792-11-22-78

angielski dla dzieci funtown

Półkolonie w anglojęzycznym miasteczku Funtown

By angielski dla dzieci, funtown, kursy wakacyjne, letnie warsztaty, półkolonie, zajęcia dla dzieci Wieliczka

Półkolonie w anglojęzycznym miasteczku Funtown.

Zapraszamy dzieci w wieku 6- 12 lat na niesamowite półkolonie z językiem angielskim. Mnóstwo dobrej zabawy, niespodzianek, atrakcji, a wszystko w języku angielskim. Pobyt od 8.30- 16.30. Zapewniamy ciekawe zajęcia i warsztaty , wycieczki , małe do 12 osób grupy i pyszne jedzenia. Cena tylko 750 zł za tydzień. Zapisy trwają !!!

Call Now Button