Skip to main content

„…szkoła, która stawia na indywidualne podejście do każdego ucznia, budowanie w nim poczucia, że jest zdolny i że potrafi się nauczyć języka obcego, a także pokazuje, że języka uczyć się można z radością, poprzez zabawę, wielozmysłowo, w przyjaznym środowisku i w taki sposób, że ten język już nie jest językiem obcym. Uczniowie mają wsparcie w osobie właścicielki oraz w lektorach, korzystają z nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz dodatkowych materiałów, korzystają także z nowoczesnego sprzętu multimedialnego, robota „native speakera” i atrakcyjnych gier interaktywnych, które czynią naukę przyjemną i trwale zapamiętywaną.”

Wyróżnienie podczas Forum Przedsiębiorców Powiatu Wielickiego

Dziękujemy za otrzymanie wyrazów uznania podczas Forum Przedsiębiorców Powiatu Wielickiego.
Cieszymy się, że ucząc języków w Akademii English Club i prowadząc Przedszkole 2 języki zasłużyliśmy na takie wyróżnienie.

„Jednym z najważniejszych założeń pracy Przedszkola 2 języki jest dwujęzyczność; jednoczesne odkrywanie świata i jego doświadczanie w języku angielskim i języku polskim. Każde małe dziecko posiada niezwykły dar – wrodzoną zdolność do nauczenia się języków, które je otaczają. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę i ogromną chłonność dziecięcego umysłu, Przedszkole 2 języki daje możliwość uczenia się języka angielskiego w najlepszym dla dziecka momencie: już od momentu rozpoczęcia edukacji przedszkolnej.”

całość materiału dostępna na gazetawielicka.pl

EnglishClub

Author EnglishClub

More posts by EnglishClub
Call Now Button