Skip to main content

Nowa metoda nauki angielskiego dla dzieci 7-13 lat!

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!

Witaj w Funtown - miasteczku, które rośnie razem z dziećmi!

Podczas każdych zajęć dzieci opanowują nowe słówka i zwroty, by za chwilę zagrać w grę, której akcja dzieje się w malowniczym miasteczku Funtown! To unikalne rozwiązanie pozwala wykorzystać od razu nowe umiejętności w praktyce! Dzięki Funtown dzieci widzą sens nauki i swój postęp! Podczas kolejnych zajęć pojawiają się nowe plansze, a miasteczko zaczyna się rozrastać! 7 i 8-latki rozpoczną swoją przygodę budując przedmieścia Funville, 9 i 10-latki stworzą żywe uliczki Funtown, a starsi wielką metropolię - Funcity!
W ten prosty sposób Funtown uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery.
Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego
zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!
Dzięki Funtown dzieci widzą swój postęp! Kolejno zdobywane plansze i nowe możliwości w grze są nagrodą za ich wysiłek! W dodatku Funtown nie polega na rywalizacji! Owszem, każdy uczeń zdobywa swoje punkty, ale część zadań wykonywana jest grupowo, a nagroda jest wspólna dla wszystkich - dzieci obserwują jak rośnie miasto, budowane przez ich wiedzę i umiejętności! Zaczynamy od zbudowania przedmieść Funville, poprzez żywe uliczki Funtown, aż po wielką metropolię - Funcity! Kolejna plansza jest zawsze tajemnicą, którą odkryją dopiero, gdy opanują materiał z poprzednich lekcji! Funtown w prosty sposób uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery.

Co tworzy metodę? Dziesięć hitów, którymi się zachwycisz!

HIT 1 Funtown – miasteczko, które rośnie razem z dziećmi! Minimum 4 gry planszowe na każdy rok nauki! Plansze łączą się ze sobą, gdy dzieci opanowują kolejne zagadnienia! Do każdej planszy dołączone są zestawy kart i zadań, pionki oraz nowe zasady gry, co pomaga ją dowolnie modyfikować! To przepis na powtarzanie bez nudy!

HIT 2 Seria 6 podręczników w pełni zintegrowanych z grą i aż 3000 słów i zwrotów! Wyraźny układ podręcznika i listy z wyrażeniami ułatwiają powtórkę i są świetną informacją dla rodzica, co dokładnie jest wprowadzane na zajęciach! Dużo wolności dla kreatywności! Każdy podręcznik zawiera strony przeznaczone na komiksy, plakaty, opowiadania i prace własne dzieci. Są też naklejki, które można wklejać do projektów, tworzyć memy lub ozdabiać książkę po swojemu!

HIT 3 Zabawne i niedorzeczne komiksy i historyjki, które naprawdę bawią dzieci i sprawiają, że z ciekawością poznają kolejne przygody bohaterów Funtown. Poczucie humoru Funtown konsultowane jest z grupą kabaretową!:)

HIT 4 Nowoczesna technologia dla nauki! Skanując kod QR na stronie podręcznika telefonem usłyszycie wymowę słów! Jeśli chcesz powtarzać słówka z dzieckiem w domu, masz pewność, że nauczycie się poprawnej wymowy! Dodatkowo pod kodami QR znajdziesz nasze historyjki i komiksy czytane przez brytyjczyków- możesz z nich korzystać jak z audiobooka w domu!

HIT 5 unikalne Fuzzy Friends – czyli maskotki, które podczas każdej lekcji uczą zadawać pytania! Są mięciutkie, urocze i dzieci uwielbiają je przytulać i kolekcjonować we wszelkiej postaci! Fuzzy Friends motywują do nauki!

HIT 6 Motywacja- bo najważniejsza jest motywacja! Funtown to nie tylko kurs- w ciągu roku uczniowie Funtown z całej Polski mają możliwość brania iudziału w różnych wspólnych akcjach i konkursach z nagrodami!

HIT 7 Okulary i lupki ułatwiające naukę! Podręczniki Funtown zawierają dużo elementów kodowanych kolorem czerwonym. Po nałożeniu naszych magicznych okularów czerwony teksty i rysunki znikają z podręcznika! Mnóstwo radości i odkrywania niezwykłych właściwości czerwonych filtrów!

HIT 8 Dzieci uwielbiają Ukulele! Na zajęciach i na naszym youtube możecie słuchać specjalnie skomponowanych przebojów granych na ukulele i nagranych przez prawdziwych wokalistów! A spróbujecie sami je zagrać?

HIT 9 Augmented reality – wejdźcie w rozszerzoną rzeczywistość! Tylko w Funtown jest dedykowana aplikacja i specjalne karty 4D zintegrowane z podręcznikiem! Dzieci na zajęciach mogą zrobić sobie zrobić zdjęcie z delfinem, nakręcić filmik z żyrafą, hipopotamem, dinozaurem lub helikopterem! Mogą też nagrywać własne prezentacje i opowiadać o zwierzętach!

Hit 10 – mega zestaw startowy dla Twojego dziecka!

Mega paka dla dzieciaka! Czyli co zawiera zestaw startowy Funtown?

Tradycyjnie na początku kursu kupujesz książkę?
Tym razem będzie inaczej! W cenie podręcznika Twoje dziecko otrzyma: Teczkę na materiały, z którą można chodzić na angielski przez cały rok!
Gamebook - coś więcej niż podręcznik! Oprócz stron zawierających tematy zajęć, Twoje dziecko znajdzie tam także puste strony na własną twórczość, naklejki, wycinanki! Jest tam także notes, w którym notuje postępy podczas gry i swoje wyniki, oraz dyplomy po ukończeniu każdego poziomu. Książka jest wykonana z wysokiej jakości papieru, a okładka dodatkowo zabezpieczona przed zniszczeniem.
Zestaw okularów i lupek dekodujących, dzięki czemu powtórki słówek staną się zabawą!
Plakat Fuzzy Friends

FUNTOWN - TU ANGIELSKI STAJE SIĘ PRZYGODĄ!

Funtown w pigułce:
F jak FUZZY FRIENDS 8 niesamowitych maskotek, które uczą zadawać pytania!
U jak UNIKALNE gamebooki, które łączą nowoczesną technologię i jednocześnie na nowo rozbudzają pasję do czytania!
N jak NOWATORSKA zintegrowana z kursem gra planszowa, która tworzy gigantyczne miasteczko!
T jak TEACHER’S virtual assistants, którzy pomagają uczyć słownictwa i gramatyki i możesz korzystać z ich pomocy również w nauce w domu
O jak OGROM atrakcyjnych materiałów w czasie zajęć(flashcards, , plansze, karty do gry, karty 4D,multibook, muzyka, pluszaki, które zadają pytania)
W jak WYPASIONY zestaw ucznia Teczka, gamebook z naklejkami, Fuzzy Poster magiczne okulary i lupka
N jak NAJZABAWNIEJSZE LEKCJE dla Twoich uczniów, do których materiały konsultowane były z kabaretem!

otwartość na świat

łatwość w komunikacji

programy nauczania XXI wieku

Zapytaj o termin zajęć: 792-11-22-78

Call Now Button