Skip to main content

Akademia Językowa English Club

zaprasza do dwujęzycznego przedszkola, a także na zajęcia rozwijające dla dzieci – sprawdź naszą ofertę!

Prywatne przedszkole 2 języki w Wieliczce

Jestem współzałożycielką dwujęzycznego przedszkola, które jako pierwsze w Polsce oferuje pełną koncepcję edukacji gardnerowskiej. Opieramy się na TEORII INTELIGENCJI WIELORAKICH.

Zapraszamy Rodziców, którzy pragną, aby ich Dzieci rozwijały się w oparciu o swój naturalny potencjał w myśl motta naszego przedszkola: "Każde dziecko jest zdolne, ale nie ma dwojga dzieci zdolnych w ten sam sposób".

przedszkole 2jezyki.pl

Specjalistyczna sala SI

Integracja sensoryczna jest to sposób porządkowania przez mózg informacji, które odbierane są przez zmysły. Pozwala człowiekowi na celowe działanie i umożliwia selekcję informacji napływających z zewnątrz. Odwołuje się do wcześniejszych doświadczeń. Jest to proces, który zachodzi poza naszą świadomością (tak, jak oddychanie) a jej rozwój zaczyna się już w życiu płodowym i trwa do końca życia.

Nasz mózg odbiera wszystkie informacje, które do niego docierają przy pomocy zmysłów smaku, węchu, dotyku, wzroku, słuchu. Dostarcza nam także informacji o tym, co dzieje się wewnątrz ciała oraz o jego położeniu w przestrzeni. Zmysł równowagi sprawia, że człowiek chodzi nie przewracając się, a jego ruchy są skoordynowane. Zmysł czucia głębokiego sprawia, że receptory obecne w mięśniach i więzadłach pozwalają na świadomość pozycji każdej części naszego ciała, stopnia zgięcia stawu, czy też napięcia mięśni.

Postęp cywilizacyjny, ilość bodźców, którymi otoczone są dzieci, pośpiech – to czynniki, które w wielkim stopniu wpływają na konieczność wsparcia integracji sensorycznej, aby mały człowiek dobrze funkcjonował emocjonalnie i społecznie.

Nasza Sala SI jest wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i pomoce do zajęć indywidualnych. Diagnozę, terapię indywidualną dzieci i konsultacje dla rodziców prowadzą wykwalifikowani terapeuci SI. Zapraszamy!

KONSULTACJA
Przed diagnozą zapraszamy na bezpłatną telefoniczną konsultację ze specjalistą (ok. 15 minut) po uprzednim umówieniu (tel. 600 451 341 w godz. 12.00-19.00)

DIAGNOZA SI – CENA 380 ZŁ
Diagnoza obejmuje 3 spotkania:
– pierwsze i drugie spotkanie w sali SI rodzic + dziecko,
– trzecie spotkanie – sam rodzic + przekazanie pisemnej opinii

INDYWIDUALNA TERAPIA SI
140 zł za 45 minut lub karnet 4 spotkania w cenie 520 zł (ważny 30 dni) lub karnet 16 spotkań w cenie
1920 zł (ważny 120 dni)

SI Wieliczka

Profesjonalny gabinet logopedyczny

Najlepsi specjaliści indywidualnie i troskliwie zajmują się Państwa dzieckiem!
ZAWSZE DOBIERAMY METODĘ DO POTRZEB DZIECKA!

Prowadzimy terapię zaburzeń mowy i komunikacji dla dzieci z:
niezakończonym lub opóźnionym rozwojem mowy,
specyficznymi zaburzeniami językowymi,
wadami wymowy,
jąkaniem,
rozszczepami wargi i/lub podniebienia,
zaburzeniami komunikacyjnymi w autyzmie,
niepełnosprawnością intelektualną.
Jak pracujemy?
Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka.
Zajęcia prowadzą doświadczeni logopedzi.
Posiadamy dobrze wyposażone i komfortowe dla dzieci sale.

Diagnoza logopedyczna: 140 zł

Terapia indywidualna:
120 zł/ 45 minut

Pakiet 4 spotkań – 440 zł (ważny 30 dni) lub pakiet 16 spotkań – 1600 zł (ważny 120 dni)

Masz pytania? Zadzwoń 600 451 341

Logorytmika

Zajęcia oparte na metodzie logorytmiki wspierają rozwój mowy dziecka, koncentracji uwagi, stymulują myślenie, doskonalą orientację w schemacie ciała dziecka i w przestrzeni. Podczas zajęć bazuje się na zabawach muzyczno-ruchowych i wykonuje specjalne ćwiczenia słowno-ruchowe z wykorzystaniem rytmu.

Formie zabawowej sprzyja organizacja zajęć w grupach. Terapeuta przygotowuje specjalne zestawy ćwiczeń i zabaw, które są dostosowane do poziomu sprawności narządów artykulacyjnych, motoryki małej i dużej dzieci biorących udział w zajęciach.
Dzieci wykonują podczas zabaw ćwiczenia ruchowe, rytmiczne z akompaniamentem, taneczne, grają na instrumentach perkusyjnych, rytmizują teksty, stosują wyrażenia dźwiękonaśladowcze, ćwiczą oddychanie, śpiewają. Miła atmosfera panująca podczas zajęć, wprowadzenie ruchu i muzyki pozwala uwolnić napięcie mięśni i zachęca do ćwiczeń.

zajęcia grupowe (dla grupy od 5 do 6 dzieci) 1 x w tygodniu – 45 minut (w tym 30 minut czas trwania zajęć + 15 minut zabawy na rozpoczęcie i zabawy na zakończenie)
cena pojedynczych zajęć 45 zł
karnet ważny 30 dni (4 zajęcia) – cena 160 zł

Rozpoczęcie zajęć z logorytmiki jest uzależnione od zgłoszenia się min. 5 dzieci do danej grupy wiekowej; liczba miejsc ograniczona.

Wczesne czytanie

Zajęcia z wczesnego czytania metodą krakowską przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym (3 do 6 lat). Mają na celu nabywanie umiejętności czytania, w tym czytania ze zrozumieniem, rozwijanie pamięci symultanicznej (postrzeganie całościowe) oraz sekwencyjnej (postrzeganie po kolei) oraz znacząco poszerzają zasób słownictwa dziecka. W zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia wszystkich funkcji poznawczych w sferach: słuchowej, wzrokowej, funkcji lewej półkuli mózgu, systemu językowego, pamięci, motoryki małej i dużej, kategoryzacji myślenia przyczynowo-skutkowego oraz zachowań społecznych.

Zajęcia (45 min) w grupie 2-osobowej: 240 zł za 4 spotkania w miesiącu
Zajęcia indywidualne (45 min): 120 zł za spotkanie

Zajęcia indywidualne (45 min): 520 zł pakiet 4 spotkań (ważny 30 dni) lub 1920 pakiet 16 spotkań (ważny 120 dni), możliwość opłaty w 2 ratach
Zajęcia w grupie 2-osobowej (45 min): 320 zł od osoby pakiet 4 spotkań (ważny 30 dni) lub 1120 zł od osoby pakiet 16 spotkań (ważny 120 dni)

Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej wpływają na ogólną sprawność fizyczną dziecka, rozwijają koordynację ruchową, usprawniają motorykę, korygują wady postawy i przeciwdziałają powstawaniu nowych, wpływają na wytworzenie stabilizacji mięśniowo-więzadłowej kręgosłupa, wzmacniają mięśnie, wypracowują prawidłową postawę. Prowadzone są w formie zabawowej, z wykorzystaniem przyborów (woreczki, piłki, szarfy itp.) w grupach wiekowych: 4-5 lat, 6 -8 lat, 9-12 lat.

Cennik: Zajęcia grupowe: 1 x w tygodniu po 45 minut: karnet ważny 30 dni /cena 40 zł za zajęcia

Indywidualna konsultacja w cenie 120 zł/ 45 minut

Zajęcia indywidualne 1 x w tygodniu po 45 minut w cenie 120 zł
lub karnet ważny 30 dni w cenie 440 zł

Dlaczego my?

autorskie programy

metoda oparta na solidnych podstawach (teoria Howarda Gardnera)

sprawdzona zaufana kadra

pomocny sekretariat do twojej dyspozycji

kameralne grupy

bardzo indywidualne podejście

dogodna lokalizacja i dostępny parking

nowoczesne wnętrze, w którym się po prostu chce być

Zapytaj o termin zajęć: 792-11-22-78

    Interesują Cię dodatkowe zajęcia? Zostaw swój numer - skontaktujemy się z Tobą.

    Zostaw swój numer - oddzwonimy!

    Call Now Button