Skip to main content

Akademia Językowa English Club

to szkoła językowa w Wieliczce działająca niezmiennie już od  2006 roku.

Jako pasjonatka nowoczesnej edukacji językowej wiem, że nauczanie języka wymaga zupełnie innego podejścia, niż propozycje tradycyjnej szkoły, dlatego nasze zajęcia prowadzimy w sposób niekonwencjonalny, z energią, pasją, wieloma zmysłami wykorzystując nowoczesne materiały, w tym multimedia.

Nie byłoby English Clubu gdyby nie ludzie, którzy należą do naszego zespołu: współpracownicy, lektorzy, native speakerzy, trenerzy – ich nieustanna kreatywność i radość z pracy napędza mnie do działania, aby stosować coraz lepsze rozwiązania.

W English Clubie specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć dla dzieci w oparciu o program FUNTOWNFuntown Junior. Nasza oferta jest szeroka: od zajęć dla małych dzieci, poprzez uczniów szkoły podstawowej, liceum aż po osoby dorosłe, które czują niepowtarzalną atmosferę naszej Akademii. Uczniowie szkoły podstawowej korzystają z najnowszej metody nauki języka angielskiego FUNTOWN – metody dla dzieci XXI wieku. Dzieci mają możliwość opanowania ok 3000 słów i zwrotów, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii: kodów QR, animacji, magicznych okularów, rozszerzonej rzeczywistości i wielu innym ciekawym komponentom kursu. Współpracujemy również z firmami, które cenią nas za profesjonalizm i wysoką jakość zajęć.

Nasz zespół to grono ciekawych osobowości z wielką pasją i energią do przekazywania wiedzy. Uczymy ciekawie i wielozmysłowo. English Club to miejsce magiczne, gdzie całe rodziny uczą się języków, spotykają przy filiżance herbaty, rozmawiają i chłoną wiedzę. Jest to tak przyjemne, że wielokrotnie nie nazywają tego nauką .Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych chłopców, którzy dodają mi skrzydeł, dzięki temu każdy dzień witam z uśmiechem i radością.

Zapraszam serdecznie
Agnieszka

Dlaczego my?

autorskie programy

metoda oparta na solidnych podstawach (teoria Howarda Gardnera)

sprawdzona zaufana kadra lektorów i trenerów

pomocny sekretariat do twojej dyspozycji

kameralne grupy

bardzo indywidualne podejście i osobista opieka trenera

dogodna lokalizacja i dostępny parking

nowoczesne wnętrze, w którym się po prostu chce być

Zapytaj o termin zajęć: 792-11-22-78

FUNTOWN nowa metoda nauki angielskiego dla dzieci 7-13 lat!

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego
zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

Metoda Funtown w English ClubAngielski dla szkoły podstawowej

Prywatne przedszkole 2 języki w Wieliczce

Jestem współzałożycielką dwujęzycznego przedszkola, które jako pierwsze w Polsce oferuje pełną koncepcję edukacji gardnerowskiej. Opieramy się na TEORII INTELIGENCJI WIELORAKICH.

Zapraszamy Rodziców, którzy pragną, aby ich Dzieci rozwijały się w oparciu o swój naturalny potencjał w myśl motta naszego przedszkola: "Każde dziecko jest zdolne, ale nie ma dwojga dzieci zdolnych w ten sam sposób".

przedszkole 2jezyki.pl
Call Now Button