Akademia Językowa English Club

to szkoła językowa w Wieliczce działająca niezmiennie już od 14 lat.

Jako pasjonatka nowoczesnej edukacji językowej wiem, że nauczanie języka wymaga zupełnie innego podejścia, niż propozycje tradycyjnej szkoły, dlatego nasze zajęcia prowadzimy w sposób niekonwencjonalny, z energią, pasją, wieloma zmysłami wykorzystując nowoczesne materiały, w tym multimedia.

Nie byłoby English Clubu gdyby nie ludzie, którzy należą do naszego zespołu: współpracownicy, lektorzy, native speakerzy, trenerzy – ich nieustanna kreatywność i radość z pracy napędza mnie do działania, aby stosować coraz lepsze rozwiązania.

W English Clubie specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć dla dzieci w oparciu o autorskie programy dla dzieci Baby Club i Kids Club, bazujące na teorii Howarda Gardnera. Nasza oferta jest szeroka: od zajęć dla rodziców z małymi dziećmi, poprzez uczniów szkoły podstawowej, liceum aż po osoby dorosłe, które czują niepowtarzalną atmosferę naszej Akademii. Współpracujemy również z firmami, które cenią nas za profesjonalizm i wysoką jakość zajęć.

Zatrudniamy nauczycieli po filologii angielskiej oraz native speakerów. Nasz zespół to grono ciekawych osobowości z wielką pasją i energią do przekazywania wiedzy. Uczymy ciekawie i wielozmysłowo. English Club to miejsce magiczne, gdzie całe rodziny uczą się języków, spotykają przy filiżance herbaty, rozmawiają i chłoną wiedzę. Jest to tak przyjemne, że wielokrotnie nie nazywają tego nauką .Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych chłopców, którzy dodają mi skrzydeł, dzięki temu każdy dzień witam z uśmiechem i radością.

Zapraszam serdecznie
Agnieszka

Dlaczego my?

autorskie programy

metoda oparta na solidnych podstawach (teoria Howarda Gardnera)

sprawdzona zaufana kadra lektorów i trenerów

pomocny sekretariat do twojej dyspozycji

kameralne grupy do 6 osób

bardzo indywidualne podejście i osobista opieka trenera

dogodna lokalizacja i dostępny parking

nowoczesne wnętrze, w którym się po prostu chce być

Zapytaj o termin zajęć: 792-11-22-78