Akademia Językowa English Club

to szkoła językowa w Wieliczce działająca niezmiennie już od 14 lat.

Prowadzimy kursy, w których wykorzystujemy koncepcję Colina Rose znakomitego angielskiego pedagoga, który zastosował teorię inteligencji wielorakich do opracowania rewelacyjnie skutecznej metody uczenia się języków obcych.
Jako pasjonatka nowoczesnej edukacji językowej wiem, że nauczanie języka wymaga zupełnie innego podejścia, niż propozycje tradycyjnej szkoły, dlatego nasze zajęcia prowadzimy w sposób niekonwencjonalny, z energią, pasją, wieloma zmysłami wykorzystując nowoczesne materiały, w tym multimedia.

Nie byłoby English Clubu gdyby nie ludzie, którzy należą do naszego zespołu: współpracownicy, lektorzy, native speakerzy, trenerzy – ich nieustanna kreatywność i radość z pracy napędza mnie do działania, aby stosować coraz lepsze rozwiązania.

W English Clubie specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć dla dzieci w oparciu o autorskie programy dla dzieci Baby Club i Kids Club, bazujące na teorii Howarda Gardnera. Nasza oferta jest szeroka: od zajęć dla rodziców z małymi dziećmi, poprzez uczniów szkoły podstawowej, liceum aż po osoby dorosłe, które czują niepowtarzalną atmosferę naszej Akademii. Współpracujemy również z firmami, które cenią nas za profesjonalizm i wysoką jakość zajęć.

Zatrudniamy nauczycieli po filologii angielskiej oraz native speakerów. Nasz zespół to grono ciekawych osobowości z wielką pasją i energią do przekazywania wiedzy. Uczymy ciekawie i wielozmysłowo. English Club to miejsce magiczne, gdzie całe rodziny uczą się języków, spotykają przy filiżance herbaty, rozmawiają i chłoną wiedzę. Jest to tak przyjemne, że wielokrotnie nie nazywają tego nauką .Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych chłopców, którzy dodają mi skrzydeł, dzięki temu każdy dzień witam z uśmiechem i radością.

Zapraszam serdecznie
Agnieszka

Dlaczego my?

autorskie programy

metoda oparta na solidnych podstawach (teoria Howarda Gardnera)

sprawdzona zaufana kadra lektorów i trenerów

pomocny sekretariat do twojej dyspozycji

kameralne grupy do 6 osób

bardzo indywidualne podejście i osobista opieka trenera

dogodna lokalizacja i dostępny parking

nowoczesne wnętrze, w którym się po prostu chce być

Zapytaj o termin zajęć: 792-11-22-78